Vtipy...2

28. května 2008 v 9:38 | Nilinka
Přijde Pepíček do lékárny. "Prosím si něco na bolení." "A co tě bolí Pepíčku?" "Zatím nic ale tatínek si prohlíží vysvědčení."
Papoušek létá s pánem v letadle. Hraje hudba pán povídá: "Hudba pod psa!" Papoušek si to zapamatuje. Letí aál a proti nim, pták. Pán komentuje: "Těsně vedle!" Papoušek si to zapamatuje. Přistanou a pán na to: "Hladké přistání." Papoušek znovu zkouší svou paměť. Na letišti si papouška chce koupit nějaká paní. Majitele přemluví a papouška koupí. V bytu u nové majitelky: Paní hraje na piáno. Papoušek: "Hudba pod psa!" Paní po něm hodí bačkorou. "Těsně vedle!" Nakonec paní uklouzne po mýdle. "Hladké přistání!"
"Tati,kup mi velblouda," žadoní malý Jirka. "Prosím tě,čím bychom ho živili?" namítá tatínek. "Kup mi toho ze zoologické zahrady, ten se přece krmit nesmí."
Slon s mouchou si hrají na schovku, schovává se moucha. Slon hledá, hledá, ale nemůže mouchu najít: "Tak a moucha je v prdeli." Moucha vyletí z prdele a říká: "Jak jsi to uhodl!"
Tři slepice hrají na schovku. Jedna se schová do kurníku a ta druhá do šopy. Třetí pyká: "10,20 už jdu!" Jde a zakopne o klacek. "Kurník! Šopa!" schované slepice vylezou a rosčilují se: "To neplatí! Tys se dívala."
V desátém patře na balkoně zalévá chlap kytky. Zalévá, zalévá a najednou vidí šneka. Tak ho shodí dolů a zalévá dál. Za deset let zvoní zvonek. Chlap jde otevřít. Za dveřma stojí šnek a říká: "Tos přepísk!"
Napište mi taky nějaký vtip.......XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama