X...Vtípky-zvířata...X

31. května 2008 v 12:55 | Nilinka
Tady máte nějaké vtipy o zvířátkách......
Slon s mouchou si hrají na schovku, schovává se moucha. Slon hledá, hledá, ale nemůže mouchu najít: "Tak a moucha je v prdeli." Moucha vyletí z prdele a říká: "Jak jsi to uhodl!"
Klokan neustále utíkal ze svého výběhu. Správce zoo proto nechal postavit kolem výběhu třímetrový plot. Druhý den byl klokan zase venku a hopkal po zoo. Správce nechal plot zvýšit na šest metrů. Klokan zase utekl. Když výška plotu vyšplhala na 15 metrů, zeptal se velbloud ze sousedního výběhu klokana: "Jak vysoko myslíš, že s tím půjdou?" "No, tak do sto metrů, ledaže by je napadlo na noc zamknout bránu!"
Ptá se Pepíček maminky jak se rodí děti a maminka mu povídá: "To se večer osprchuješ, pocukruješ a ráno máš děti." Pepíček udělá, jak mu maminka řekla. Ráno se probudí, má kolem sebe plno mravenců a říká: "Kdybyste nebyly moje děcka tak bych vás snad zabil!"
Jede Karkulka po lese a najednou ji uvidí vlk a zavolá: "Karkulko, drncá ti blatník." Karkulka neslyší, jede dál. Vlk zase zavolá: "Karkulko drncá ti blatník." Karkulka opět neslyší. Vlk zařve: "Karkulko, drncá ti blatník!" Karkulka odpovi: "Vlku, já tě neslyším, mě drncá blatník."
Jenda v zoo vidí poprvé v životě páva s rozevřeným ocasem a tak volá na mámu: "Mamí, koukej! Slepice kvete!"
Plazí se hadice s hádětem a hádě se ptá maminky: "Maminko jsme my jedovatí?" "Ano, když kousneme, broučku." odpovi maminka synovi. Vtom se hádě zdesi a vyhrkne "Maminečko pomoc! Já jsem se kousl do jazyku."
Jdou prase a pes lesem. A prase řiká: "Psí počasí!" a pes na to: "A jak svinsky leje!"
Malý mol se vrátí ze svého prvního letu a říká mamince: "To byl ale krásný den, všichni mi tleskali."
Na kraji lesa stojí bufet. Zvířátka čekají a čekají a bufet pořád zavřenej. Medvěd už bručí, nadává. V tom běží zajíc podél fronty a medvěd ho čapne a strčí do kopřiv. "Co děláš?" říká zajíc. Zajíc běží znovu a medvěd ho zase čapne a zase do kopřiv. Zajíc naštavaně: "Já snad ten bufet dneska neotevřu!"
Maminka říká kůzlátkům: "Jdu nakoupit, nikomu neotvírejte. A abyste poznali, že jdu já, heslo bude:»Polib si kopýtko«." Pod oknem stál vlk a všechno slyšel. Přišel tedy ke dveřím a povídá: "Kůzlátka, otevřete vrátka. Vaše maminka přišla mlíčko vám přinesla a heslo je: Polib si kopýtko!" "Ty si vlku polib prdel, my máme kukátko.".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama